WM3 gegevens

Voor het aanvragen, of bijschrijven van een wapen heeft u een WM3 formulier nodig.

Dit formulier moet altijd gecontroleerd en ondertekend worden door het bestuur. Dit willen wij natuurlijk voor u verzorgen, maar daar hebben we wel de juiste gegevens voor nodig. Deze kunt u via onderstaand formulier op een veilige manier verzenden naar de persoon die het formulier voor u in orde gaat maken.

Zorg er voor dat u de “OPTIEBON” (bon van gekocht wapen) die u verkregen heeft bij het in optie nemen of aankoop van het wapen in digitale vorm voorhanden hebt zodat u deze kan toevoegen in het formulier.
Dit kan zijn in de vorm van een PDF file, of een ingescande foto (PNG of JPG).

Welke gegevens zijn nodig?

 • NAW gegevens (naam, adres, postcode, woonplaats,
 • Uw geboortedatum en geboorteplaats
 • Uw verlofnummer, datum en plaats afgifte verlof en uitgegeven in welke plaats
 • Lid van de vereniging sinds (zie KNSA pas)
 • Aantal schietbeurten afgelopen 12 maanden
 • Soort legitimatiebewijs. (rijbewijs, id, paspoort)
 • Legitimatiebewijs nummer, datum afgifte en afgegeven door welke instantie
 • BSN (Burger Service Nummer)
 • Datum afgifte legitimatiebewijs
 • Optiebon van het wapen (uploaden, bijvoegen)

  WM3 gegevens


  Het volgende veld is verplicht, maar als u nog geen verlof heeft, dus uw eertse aanvraag, vul dan NVT (niet van toepassing) in.  Soort legitimatiebewijs.  Upload je optiebon (Alleen PDF, JPG, JPEG, PNG)  Scroll naar boven